Хто є хто в журналістиці  11117
У вибране Написати Стартова
Пошук на Jurnalist.in.ua


ХТО  Є  ХТО  В  УКРАЇНСЬКІЙ ЖУРНАЛІСТИЦІ Кульпа Юрій Степанович

 E-mail: yurakulpa@i.ua Вебсайт:
 .
ПІБ Кульпа Юрій Степанович
Контактні тел. ()
Адреса смт. Великі Бірки Тернопільський район Тернопільська область
Посада і місце основної роботи прес-офіцер 44-ї окремої артилерійської бригади
Дата народження 15.10.1976
Місце народження смт Великі Бірки Тернопільський Тернопільська область Україна
Освіта вибрати: 1999 факультет журналістики вибрати ВУЗ: Львівський університет Теребовлянське вище училище культури (1999, за спеціальністю – народна художня творчість, присвоєно кваліфікацію керівник хору, фольклорного ансамблю, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності)
Трудова діяльність 1994–1996 – проходив службу в армії. 1997–1998 – працював на «Радіо-Тон 103,5 FM», на посаді ведучий прямого ефіру. 1998–2000 – працював у ПП «Барнері», знаний як Ді-джей Юра, проводив дискотеки «Галичина», «ЯМА», «ФЕЯ» у Тернополі. 2001–2003 – працював у Тернопільській обласній державній телерадіокомпанії на посаді редактор суспільно-політичних та інформаційних програм. 2004–2007 – працював у Тернопільському центрі дозвілля та молодіжних ініціатив ім. О. Довженка на посаді організатор масових заходів. Від 2016 – прес-офіцер 44-ї окремої артилерійської бригади. За час проходження його служби світлини та інформація про діяльність військової частини, дописи про героїчні подвиги військовослужбовців, а також інформація про заходи військових завжди на шпальтах газет, в інтернет – ресурсах, радіо і телебаченні.
Громадська діяльність Учасник громадських слухань - Рада учасників АТО при Тернопільській міській раді, при Тернопільській обласній державній адміністрації, член правління громадської організації «Спілка артилеристів України». Брав безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.
Членство в НСЖУ так рік вступу 2002
Членство в інших громадських об'єднаннях Учасник громадських слухань - Рада учасників АТО при Тернопільській міській раді, при Тернопільській обласній державній адміністрації, член правління громадської організації «Спілка артилеристів України».
Депутатом яких рад і у який час були
Основна тематика журналістських робіт
Улюблені теми
Творчі здобутки Створив чимало передач на суспільно-політичні теми, висвітлював події краю в інформаційних випусках на радіо та інших ЗМІ. Захоплення Під час трудової діяльності пропагував здоровий спосіб життя, активний відпочинок. Родина Одружений, батько двох дітей.
Державні, громадські нагороди, звання відзнака командира 44-ї окремої артилерійської бригади подяка начальника Генерального штабу Збройних сил України (29 травня 2017) нагрудний знак «Знак пошани» Міністра оборони України (29 квітня 2018) орден «За заслуги ІІІ ступеня» медаль «За службу Україні» грамоти та подяки від міського голови Тернополя та голови Тернопільської обласної ради.
17.07.2007
С целью установления обратной связи с читателями и более быстрого и эффективного реагирования на запросы читателей и подписчиков сетевой региональный медиа-проект «Статус. Экономические Известия» сообщает об открытии собственной «горячей» телефонной линии
далі

© Центра-Інвест, 2006-2018